Říčky

Czech Republic

- %
Domaine skiable ouvert
-
Type de neige
cm
Épaisseur de neige

Říčky Il ya seulement 6 heures

Každá ruka, každá noha se podílí na přípravách Ski centra. I každá vrtule, ložisko, všechno frčí na stopro. Teď jsme to vzali po modré, kde nadále intenzivně zasněžujeme, dvě děla si frčí již i na cvičné louce. Koukněte na pikčrs, ale věříme, že v pátek můžete očekávat na naší nejmírnější sjezdovce o délce 1,5 km metr sněhu. Teploty nám zatím přejí, dnes ráno nás přivítala mrazivá desítka. Kdo jste prováhali opening, nenechte si ujít možnost udělat něco pro své tělo. Ric pic.

Říčky HIER à 10:39:55

Povydařeném prvním roztočení soukolí areálu v Říčkách jsme od pondělí do pátečního rána, kdy se opět rozjedeme, pozastavili provoz. Něco málo k tomu, co se zde děje, aby nevznikly fámy, že se flákáme a užíváme si předvánočního klidu. Intenzivně pracujeme na tom, abychom Vám již v pátek mohli nabídnout dvě sjezdovky: a to červenou a modrou. Sněžné dělo jsme také umístili do areálu lyžařské školy. Teploty zatím přejí, slibovaná obleva je nyní v nedohlednu, vše frčí na plný plyn. Žijte blaze, buďte dobří a již v pátek se na Vás budeme těšit.

Říčky 04-12-2016 à 15:10:42

Sluncem prozářená neděle se nám již přehoupla do své druhé poloviny, nicméně návštěvníci Ski centra stále nemají dost a znovu a znovu se nechávají vyvézt lanovkou nahoru, aby se nahoře pokochali výhledem, vyfotili bílé moře pod sebou a zase se spustili po červené dolů. Jako první středisko v Orlických horách, které je letos v provozu, Vám můžemem s klidem říct, že kdo se v neděli hecnul, ten zažil zimu jak z pohádky. Stoprocentní azurit, slunce, mráz tak akorát, ski servis, půjčovna, občerstvení... to vše v provozu pro ještě větší intenzitu Vašich zážitků. Pojďme to shrnout dohromady. Dva dny modro, sníh nejen technický, červená v provozu, lanovka a místa k občerstvení a odpočinku. Prostě lambáda jaky má být. Taky bychom rádi poděkovali všem návštěvníkům, za respektování aktuálních provozních podmínek. Jako například, zákaz pohybu na modré, kde intenzivně zasněžujeme, hrozí riziko úrazu, poškození natlakovaných hadic a vysokonapěťových kabelů. Díky za pochopení. Na vysněžení celého areálu intezivně pracujeme co nám síly a technika stačí. Přes týden si dáme pauzu a roztočíme to zase příští víkend. SKOL!!!

Říčky 03-12-2016 à 11:18:58

Do Říček se dnes v sobotu 3. 12. dostavil naprostý azurit. A spolu s ním se stalo, jak jsme slíbili. Otevřeli jsme brány Ski centra, roztočili lanovku a první skluzuchtiví návštěvníci mohli usednout na lanovku , vyfrčet si hore na Zakletý a spustit se po červené sjezdovce ladným skluzem důle. Všechna občerstvení fungují, slunce svítí, mrzne tak akorát, co dodat. Snad jen, že pro více info koukněte na www.skiricky. Vy, co jste zůstali doma, ukápněte slzu, nezáviďte a zítra ať jste tu. Sportu zdar a lyžování v Říčkách obzvlášť. Čekněte fota, dávejte palce hore a sdílejte. Ať se celej svět dozví, jak se tu máme.

Říčky 02-12-2016 à 16:15:04

Přípravy vrcholí. Jako první středisko v Orlických horách zahajujeme zimní sezónu 2016/2017. Sněhu máme opravdu dostatek, jak je vidět na zveřejněných videích. Vypukne to zítra v 8:00 hodin. Těšíme se na Vás.

Říčky 02-12-2016 à 16:09:33

Říčky 02-12-2016 à 16:00:40

Říčky 02-12-2016 à 15:55:36

Říčky 29-11-2016 à 17:48:27

Je 29. 11. 2016 a my se již mílovými kroky blížíme ke spuštění zimního provozu ve Ski centru Říčky v Orlických horách v sezoně 2016 - 2017. A hned Vám to naservírujeme na stříbrným podnose, co a jak bude, od kolika do kolika to roztočíme, zkrátka co Vás čeká a nemine. Již tuto sobotu od 8:00 do 16:00 na Vás čeká červená, takzvaná "sjezdovka", o délce 1200 metrů, s převýšením 252 metrů, vysněžená 50 - 80 centimetry čerstvě nafrčeného sněhu. Ta byla minulých letech rozšířená, upravená a v letošní sezóně navíc opatřená novým bezpečnostním systémem. Nahoru na Zakletý se dostanete čtyřsedačkovou lanovkou, kterou budete stoupat z 745 m. n. m., a během chvilky se dostanete na finálních 997 m. n. m. Nenecháme Vás o hladu a žízni, můžete se tak občerstvit v přilehlých zařízeních. Kdo potřebuje vybavení půjčit, nebo uschovat, též si přijde na své. Zároveň také, protože u nás se vždy něco děje a sladit všechny akce dohromady je skoro jako sestavit jizdní řád Českých drah, pro Vás již brzy chystáme termínovku akcí. Ale to již předbíháme. Ruku na srdce kdo ještě nemáte připravený zimní cajky, skočte do kotelny, vytáhněte artisky, parafín, zaštupujte šponovky a buďte ready. Joooo, a opatrně, po dlouhým létě to bude na silnicích klouzat. Stejně tak si hoďte okem na pravidla FIS, ať to někdo neodpálí hned ze startu.

Říčky 27-11-2016 à 14:31:13

Jak se blíží rozsvěcění vánočních stromů, tak i nám se díky příznivým prognózám meteorologů blíží čas, kdy to zase roztočíme. Technika je připravena na červené, kde zůstala podstatná část zásob již nasněžených. No, a my Vám teď řekneme, jak bychom to rádi viděli my. První optimistická, nicméně realistická varianta je, že v pátek 2. 12. nebo v sobotu 3. 12. bude otevřena červená sjezdovka, kde bychom měli rádi vrstvu 70 - 80 cm. V provozu bychom byli do neděle 4. 12. V pondělí bychom provoz přerušili a ve čtvrtek, nebo v pátek bychom to rozfrčeli na na dvou sjezdovkách červené a modré. A pokud to půjde, intenzivně bychom na černé vyráběli technický sníh. No, a pak bychom to rádi udrželi non-stop až do dubna, pokud nám to přízeň počasí dovolí. Druhá varianta je, že provoz zahájíme 9. 12. a od tohoto data bychom jezdili již na dvou sjezdovkách a opět bychom to táhli až do jara, denně v čase 8 - 16. Samozřejmě, musí nám zimní bohové a meteorologové přát, a my uděláme vše pro to, abychom nepromeškali příležitost připravit pro Vás lyžařský zážitek jako vždy na 100%. Sledujte nás, již brzy to vypukne.