Říčky

Czech Republic

- %
Perc. esquiable
-
Tipus neu
cm
Profunditat neu

Říčky Ahir a les 09:01:22

Dobré sobotní ráno. I když dnes středisko pokryla mlha hustá tak, že se ani lyžařky nemusí malovat, nemálo z Vás sedlo do vozu a vydalo se na Zakletý do Orlických hor. Cesty sjízdné, obsluha parkoviště pomůže zaparkovat auto, Ti prozíraví nabili karty již doma, vynechali pokladny a hurá na lanovku, nebo na pomu. A vstříc hore husté, nízké oblačnosti. Na výběr mají dvě sjezdové trasy - modrou a červenou. Teploty okolo nuly zajišťují dostatečný tepelný komfort. Spíš než péřovka se ale hodí něco z Gore-texu. Z technických důvodů zatím není v provozu cvičná louka. Běžecké trasy jsou upraveny od Homole na Panské pole. Prosíme návštěvníky o repektování aktuálních provozních podmínek - a to zákazu jízdy na černě sjezdovce, kde máme připravenou techniku na umělé zasněžování. Takže pokud nechcete přijít o skipas... Nebojte, i černé sjezdovky se dočkáte. See u.

Říčky Ahir a les 08:38:09

Říčky Ahir a les 11:05:37

Dnes, v pátek 9. prosince jsme po krátké pauze otevřeli opět Ski centrum Říčky v Orlických horách. Nově jsou pro Vás připraveny sjezdové tratě o celkové délce 2700 metrů mírné a střední obtížnosti. A můžete si na nich užít souvislou vrstvu sněhu v rozsahu 50 - 80 cm. V provozu čtyřsedačková lanovka a vlek tatrapoma a cvičná louka. A nemyslíme pouze na jízdu z kopce. Aby měli vyznavači bílé stopy také nějaké víkendové vyžití, pojede rolba na úpravu běžeckých tratí v rozsahu Rokytnice - Homole. Všichni se pak po sportování můžeme sejít v některém stravovacím zařízení a společně doplníme energii. Jo, a když si ráno přivstanete, a vydržíte tu až do konce provozu, můžete se pokochat nádhernými scenériemi. Takže sečteno podtrženo, když se k nám vydáte a budete mít trochu toho štěstíčka, potěšíte u nás nejen tělo a fyzickou kondici, ale i svůj zrak.

Říčky 08-12-2016 a les 16:00:57

Dnes bychom Vám rádi ukázali aktuálně nejaktuálnější situaci v Říčkách. A tím bychom Vás nenápadně chtěli pozvat, či Vám usnadnit rozhodování, co s nadcházejícím víkendem. Nevíme, jak ten Váš, ale náš bude prodloužený. Již od pátku jedeme na dvou sjezdovkách a to červené a modré. Sněžná děla jsou přesunuta na černou, kde čekají na příhodné teploty. Nebude se tedy zasněžovat za provozu. V provozu budou samozřejmě i všechna občerstvení a výcviková louka. Sledujte nás, ať zde na fb, nebo na www.skiricky.cz, mnozí si nás jistě najdou i na Twitteru. Těšíme se na Vás!

Říčky 07-12-2016 a les 10:58:08

Jistě máte plnou hlavu vánočních starostí, nejen s úklidem, ale i s pečením. A navíc jsme krmeni informacemi, že naše děti nepřežijí bez tabletů, smoothie makerů, rodiče zase bez posledních výstřelků moderní medicíny.... My však pro Vás máme jinou zprávu. Jsme místo, kde si můžete dovolit zapomenout na starosti všedních dní. Místo, kde uslyšíte zvuk hran, svištících po sněhu. Kde si můžete s přáteli sednout a vychutnat si třeba svařák a prohodit pár milých slov. A do toho pro Vás chystáme spoustu akcí, některé jistě znáte, některé pro Vás budou novinkou, nicméně nudit se jistě nebudete. Nabídka je opravdu široká, pokrývající průběh sezóny. Namátkou zmíníme nejrůznější závody pro všechny věkové kategorie, testování lyžařského vybavení, předváděcí akce - nebojte se, o hrnce ani vysavače nepůjde - nebo i třeba mezinárodní závody žáků. Takže koukněte na termínovku, vyberte to, co by jste rádi stihli a hned si to napište do kalendáře, ať nepropásnete, to co Vás obohatí o zážitky a vzpomínky.

Říčky 06-12-2016 a les 12:30:38

Každá ruka, každá noha se podílí na přípravách Ski centra. I každá vrtule, ložisko, všechno frčí na stopro. Teď jsme to vzali po modré, kde nadále intenzivně zasněžujeme, dvě děla si frčí již i na cvičné louce. Koukněte na pikčrs, ale věříme, že v pátek můžete očekávat na naší nejmírnější sjezdovce o délce 1,5 km metr sněhu. Teploty nám zatím přejí, dnes ráno nás přivítala mrazivá desítka. Kdo jste prováhali opening, nenechte si ujít možnost udělat něco pro své tělo. Ric pic.

Říčky 05-12-2016 a les 10:39:55

Povydařeném prvním roztočení soukolí areálu v Říčkách jsme od pondělí do pátečního rána, kdy se opět rozjedeme, pozastavili provoz. Něco málo k tomu, co se zde děje, aby nevznikly fámy, že se flákáme a užíváme si předvánočního klidu. Intenzivně pracujeme na tom, abychom Vám již v pátek mohli nabídnout dvě sjezdovky: a to červenou a modrou. Sněžné dělo jsme také umístili do areálu lyžařské školy. Teploty zatím přejí, slibovaná obleva je nyní v nedohlednu, vše frčí na plný plyn. Žijte blaze, buďte dobří a již v pátek se na Vás budeme těšit.

Říčky 04-12-2016 a les 15:10:42

Sluncem prozářená neděle se nám již přehoupla do své druhé poloviny, nicméně návštěvníci Ski centra stále nemají dost a znovu a znovu se nechávají vyvézt lanovkou nahoru, aby se nahoře pokochali výhledem, vyfotili bílé moře pod sebou a zase se spustili po červené dolů. Jako první středisko v Orlických horách, které je letos v provozu, Vám můžemem s klidem říct, že kdo se v neděli hecnul, ten zažil zimu jak z pohádky. Stoprocentní azurit, slunce, mráz tak akorát, ski servis, půjčovna, občerstvení... to vše v provozu pro ještě větší intenzitu Vašich zážitků. Pojďme to shrnout dohromady. Dva dny modro, sníh nejen technický, červená v provozu, lanovka a místa k občerstvení a odpočinku. Prostě lambáda jaky má být. Taky bychom rádi poděkovali všem návštěvníkům, za respektování aktuálních provozních podmínek. Jako například, zákaz pohybu na modré, kde intenzivně zasněžujeme, hrozí riziko úrazu, poškození natlakovaných hadic a vysokonapěťových kabelů. Díky za pochopení. Na vysněžení celého areálu intezivně pracujeme co nám síly a technika stačí. Přes týden si dáme pauzu a roztočíme to zase příští víkend. SKOL!!!

Říčky 03-12-2016 a les 11:18:58

Do Říček se dnes v sobotu 3. 12. dostavil naprostý azurit. A spolu s ním se stalo, jak jsme slíbili. Otevřeli jsme brány Ski centra, roztočili lanovku a první skluzuchtiví návštěvníci mohli usednout na lanovku , vyfrčet si hore na Zakletý a spustit se po červené sjezdovce ladným skluzem důle. Všechna občerstvení fungují, slunce svítí, mrzne tak akorát, co dodat. Snad jen, že pro více info koukněte na www.skiricky. Vy, co jste zůstali doma, ukápněte slzu, nezáviďte a zítra ať jste tu. Sportu zdar a lyžování v Říčkách obzvlášť. Čekněte fota, dávejte palce hore a sdílejte. Ať se celej svět dozví, jak se tu máme.

Říčky 02-12-2016 a les 16:15:04

Přípravy vrcholí. Jako první středisko v Orlických horách zahajujeme zimní sezónu 2016/2017. Sněhu máme opravdu dostatek, jak je vidět na zveřejněných videích. Vypukne to zítra v 8:00 hodin. Těšíme se na Vás.